Rozhodli jste se pro novou koupelnu?

 

   Nebo chcete rekonstruovat starou? S námi to zvládnete v pěti jednoduchých krocích. Připravili jsme pro Vás 5 jednoduchých kroků viz níže, které Vás dělí od vysněné pohodové koupelny.

 

1. krok - schůzka

   Zavolejte nám, nebo napište email viz. KONTAKT a domluvíme si schůzku. Velmi důležité je s sebou mít prostorové zaměření koupelny. Pokud máte k dispozici projektovou dokumentaci, zaměření, nebo jen náčrt na papíře, mějte jej u prosím sebe. Pokud to nemáte, nevadí. Rádi koupelnu zaměříme a zakreslíme jak půdorys a výšku koupelny, tak také dispozice oken, dveří a případné zkosení u podkrovních prostor. Velmi důležité je také počítat s vedením vody, odpadu, elektřiny a topení pro posouzení jejich případného přemístění tak, aby vaše koupelna byla přesně podle vašich představ.

2. krok - nápad

   Pro funkční a krásnou koupelnu s vámi projdeme umístění všech zřizovacích předmětů a spotřebičů. Na základě vašich požadavků navrhneme úpravu rozvodů sítí. To můžete klidně a bez starostí nechat na nás. Už v tomto bodě jsme schopni vám udělat nezávaznou cenovou nabídku na úpravu sítí a přibližný odhad ceny prací na obkladech, designových prvků a montáž sanitárního zařízení. Zbylá část ceny se odvíjí od použitých materiálů a složitosti konečného designu. Pokud máte již vše vybráno, tak se můžeme rovnou pustit do realizace - KROK 5. Pokud by jste potřebovali poradit, rádi vám doporučíme koupelnové studio, kde s vámi vytvoří návrh a dokumentaci. Pakliže by se vám náš přístup líbil a byli spokojeni s cenami, můžeme vytvořit závaznou objednávku a dostanete od nás potvrzenou poukázku do koupelnového studia, kde s vámi vytvoří návrh a dokumentaci koupelny zcela zdarma.

3. krok - návrh

   Specialista koupelnového studia s vámi dohodne dispoziční řešení, nabídne obklady a dlažby a vybere vhodné zařizovací předměty (sanitární keramiku, vanu, sprchový kout či box, armatury, koupelnový nábytek a doplňky) ve všech cenových úrovních. Nabídne vám různé varianty stylů od klasiky přes retro až po designové novinky. Záleží jen na vás, jakému stylu dáváte přednost. Nejen design ale i funkčnost a praktičnost zpříjemní užívání a úklid celé koupelny. Ve zvolené variantě vám pak náš specialista navrhne různá řešení obkladů a dlažeb, baterií a doplňků. Vizualizační program Visoft vám umožní vše vidět ve 3D náhledech na monitoru.

4. krok - dokumentace

   Společně s finálním 3D návrhem dostanete i tzv. kladečský plán, tedy podklad pro realizaci obkladačských prací. Součástí bude i technická zpráva – doporučené materiály, izolace, lišty, spárovací hmoty atd. Samozřejmostí je položkový výpis sortimentu s nabídkou přímo pro vás. I pro laika pak na stavbě bude kontrola stavebních prací a montáže vybraných výrobků jednodušší.

5. krok - realizace

   Tady už nechte vše na nás a sledujte, jak se vaše snová koupelna stává realitou. Při realizaci používáme jen osvědčené a kvalitní materiály, které vám zaručí dlouhou životnost. Kvalitní zboží, ať už se jedná o zařizovací předměty nebo obklady, vyžaduje profesionální montáž, která vám zajistí profesionální výsledný vzhled vaší koupelny, ale i kompletní záruku na celé dílo. Sice vás nezbavíme ani nervů ani stresu, ale mnohaletými zkušenostmi s realizacemi koupelen můžeme případným problémům předejít. 

 

Ukázky designových návrhů koupelen

 

Icon/Materika

Ukázka desingu koupelny Icon/Materika

 

Sengique/SummerLove

Ukázka designu koupelny Sengique/SummerLove

 

XENO 2/Riverside

Ukázka stylu koupelny XENO 2/Riverside

 

Silk/Light

Ukázka designu koupelny Silk/Light